Ezen az oldalon a kérdésekre és hozzászólásokra válaszolunk...
A kérdéseiteket nyitvatartási időben ezen az oldalon válaszoljuk meg, amiről emailben értesítést küldünk, ha nem érkezne meg az értesítő email akkor is érdemes visszalátogatni a válaszért.
Lájkolj te is a jobb oldalon, ha tudtunk segíteni!
szia az mitöl lehet hogy mentem a qadal és egyszercsak meg torpant és megált utána nem volt kompreszió gyűrű nem tört el!ez mitől lehet?
Válasz:
Üdv!
Ezt sajnos így látatlanban nem lehet megállapítani. Ha nincs kompresszió akkor mindenképpen szét kell szedni és csak akkor derül ki, hogy mi lehet a baj.
üdv mindegy csak jólegyen a csatlakozása a km meghajtora a féknyerget nem találom de küld azt is köszi
- Cikk: 3891 - Robogó
Válasz:
Üdv! Mivel nincs rajta már az óra és a lámpa, ahogy a képen is látszik, ezért bármelyik spirálunk jó hozzá, mert az alján mindegyiknek ugyanolyan a befogója.
üdv ha tudodsz küldeni hozzá a féknyerget és spirált akkor megveszem ha oké akkor ird meg hogy ott a képnél adjamle a vételi szándékom elöre is köszönöm
- Cikk: 3891 - Robogó
Válasz:
Üdv!
A féknyereg linkjét már elküldtem. A spirált válaszd ki 4 fajtát tudok adni.
Üdv!
Ezt sajnos így látatlanban nem lehet megállapítani.
Ha nincs kompresszió akkor mindenképpen szét kell szedni és csak akkor derül ki, hogy mi lehet a baj.