Ezen az oldalon a kérdésekre és hozzászólásokra válaszolunk...
A kérdéseiteket nyitvatartási időben ezen az oldalon válaszoljuk meg, amiről emailben értesítést küldünk, ha nem érkezne meg az értesítő email akkor is érdemes visszalátogatni a válaszért.
Lájkolj te is a jobb oldalon, ha tudtunk segíteni!
Tiszteletem! Van egy APOLLO ORION YX 50 CM motorom,és szeretnék hozzá venni egy hengerfejet tömítéssel plusz egy alsóház tömítést.Sajnos nem nagyon találok alkatrészt ehez a motortípushoz.Válaszukat előre is köszönöm,remélem tudnak segíteni!
Válasz:
Üdv!
Nekünk csak ez a fajta 50-es tömítésünk van: 2915 - tömítés
Segítséget szeretnèk kérni, olyan gondom akadt hogy van eggy 200 cc zongshen qadom , hidegen szivató nélkül indul pöcc föff re de viszont melegen ingadozik és nem lehet normália alapjáratot állítani, már vettem karbi feújító készletet de az se segített ,meg melegen ha rángatva van dobálja a fekete füstöt, szelephézag jò , légszűrő tiszta. Választ előre is köszönöm
Üdvözlöm Kazuma 50cc-hez, hátsó fékbetétet szeretnék venni. Az eredeti nincs meg, ezért kérdezném, hogy ez jó-e hozzá. A másik, bal első munkahenger, 51-2301 cikkszámú az jó? Küszönöm József
- Cikk: 99 - Fékbetét
Üdv!
Nekünk csak ez a fajta 50-es tömítésünk van:
2915 - tömítés